zelená linka

Pletivo a panelové oplocení

Pletené pletivo v rolích

Poplastovaná a pozinkovaná pletiva jsou hitem posledních let! Velmi dobře se přizpůsobí jakémukoliv terénu a jsou tedy oblíbená pro všestranné využití. Dokonale splývají s okolní výstavbou i krajinou, jsou bezúdržbové a zakoupíte je za překvapivě nízké ceny. Levné a rychlé řešení pro oplocení vašeho pozemku.
Využití: pro oplocení větších zahrad, škol, parků, firemních budov, průmyslových prostor, vozových parků, skladů nebo i sportovních zařízení

Pletené pletivo v rolích – okrasné

Toto pletivo je charakteristické dekorativností, odolností a obloukovým zakončením, které zabraňuje poranění. Prodává se v barvách zelené nebo bílé.
Využití: k oddělení prostory, stejně tak i květinových záhonů v zahradách a parcích, jako ochrana rostlin, k oplocení historických objektů nebo kempingových prostor

Svařované pletivo v rolích

Jeho hustá okatost a trny v horním okraji zajišťují obranou i ochrannou funkci. Vysoká odolnost proti větru a jinému poškození. Dráty silné až 8mm s trny zajistí bezpečnost na vašem pozemku.
Využití: zejména v sadařství a při chovu ptactva nebo drobného domácího zvířectva, ale i pro ostatní soukromé, firemní a veřejné pozemky


Víceúčelové svařované pletivo v rolích

Čtyřhranné nebo šestihranné pletivo slouží pro uspokojení potřeb chovatelů. Jedná se o snadno ohebný, pružný drát. Různé průměry drátu, různá velikost ok.
Využití: výroba králíkáren, voliér, kurníků a pro ochranu mladých sazenic

Plotové svařované panely

Svařované panely vypadají dobře na pohled a jsou přitom odolnější než běžné pletivo. Nabízíme vám je v řadě několika typů a barevných možností, díky čemuž se dají skvěle začlenit do okolní zástavby. Jednoduchá montáž šetří čas a snižuje celkové náklady.Využití: domy, průmyslové objekty i veřejná správa

Mřížové oplocení

Elegantní design a extrémně pevné, bezpečné profily jsou nejlepším řešením zabezpečení moderního domu. Branky nebo brány ve stejném designu dodají na eleganci oplocení jako celku. Vyberte si atypický plot k domu nebo průmyslovému objektu ze široké palety barev.
Využití: nejlépe vynikne jako oplocení nových a moderních objektů


Ostnaté a žiletkové dráty

Pro maximální zabezpečení objektů lze díky bevolet nástavcům na oplocení připevnit až 4 řady ostnatého nebo žiletkového drátu. Bevolet se skládá z jednoho nebo dvou nahnutých ramen.
Využití: vojenské prostory, průmyslové objekty, oplocení trafostanicGabionové oplocení

Nabízíme realizaci gabionových konstrukcí a stěn, které jsou vytvořeny ze svařovaných ocelových sítí s antikorozní úpravou. Gabinové sítě jsou vyplněny přírodním nebo lomovým kamenem, ale je možno použít jiný přírodní materiál. Výborně slouží jako opěrná zeď a zvukově izolační stěna.
Využití: domy nebo objekty v náročném terénu – slouží zároveň jako opěrná zeď, moderní a originální řešení plotu pro soukromé i veřejné pozemky, ke zpevnění svahů u silnic, vodních toků apod.


Mobilní oplocení

Dočasné řešení oplocení, ohraničení nebo vymezení prostor. Přizpůsobí se všem terénům, jak jsou různá zakřivení, rohy, převýšení. Sloupky jednotlivých panelů se osazují do betonových patek a spojují se objímkou. Výplní je svařovaná síť.
Využití: jednoduše oplotíte jakoukoliv stavbu, konání společenských a kulturních akcí, vymezení prostor pro bezpečný pohyb osob


Brány a branky

Nabízíme jedno či dvoukřídlové branky, brány posuvné po kolejnici, samonosné posuvné brány manuální nebo s motorizací.  Brány a branky lze vždy sladit s barvou a designem plotu.


Turnikety

Nedovolí vstup nepovolaných osob, umožňuje kontrolovat jednotlivé vstupy, automatické blokování po každé rotaci turniketu. Funguje na elektromagnet nebo za pomocí motoru. Dodáváme s celou řadou doplňků: čtečka karet, digitální kódy, ovládací tlačítková jednotka, standardní nebo luxusní stříška se zabudovaným osvětlením. Nerezová ramena.

Závory

Široká škála modelů pro různá použití. Ovládání manuální nebo automatické. Možnost volby doplňků: síť na rameno, řídící jednotka, indukční smyčka. Závory nabízíme v různých barvách.